Vaasan Pingviinit ry

Etusivu » Yhteystiedot

Yhteystiedot

 

 

 

 

 

 

 

Nimi

 

 

 

 

 

 

 

Vastuualue

Posti- ja laskutusosoite: Vaasan Pingviinit c/o Kirjanpitopalvelu V. Jurvanen  PL 1, 65101 Vaasa

Jäsenmaksutili FI96 4958 0010 0108 60 

Avainten noutopaikka: StudioTicket, RewellCenter

Seuran yhdyshenkilöt:

Mirja Aromaa
0505949780   ja

Olavi Saaristo
0443261754.

 

 

Hallituskausi päätty:

Puheenjohtaja
Tapio Osala
yleishallinto, kotisivut, tiedotus tapio.antero.osala@gmail.com
0400761185
 2018
Varajäsen
Pertti Reinikainen
tekniset asiat
vastuualue: kiuas, kellot
pertti.reinikainen@netikka.fi
0405825400
 2017
Jäsen
Salla-Maija Vainio
tapahtumajärjestelyt 040 7267759

sallamaijavain@gmail.com

 2018
Varajäsen
Olavi Saaristo
 Yhteyshenkilö, vierailuryhmät, ”ystävävierailut”, jäsentapahtumat  saaristo.teuvo@gmail.com
 0443261754
 2017
Jäsen
Ilmari Myöhänen
 tekniset asiat 0405402833  2017
Jäsen
Jan Svenns
Kunnossapitotoimikunnan pj. jan.svenns@gmail.com 0500931803  2018
Jäsen
Rolf Fahler
tekniset asiat
vastuualue: laituri-raput
rolf.fahler@gmail.com
0504323946
 2017

Jäsen
Tobias Simon
 kotisivut, avainten koodauksen varahenkilö tobias@simon-mail.eu
0409607370
 2018
Jäsen
Maarit Leppänen
avainten koodaus, jäsenluettelot

maarit_leppanen@outlook.com  0505418861

 2017
 Sihteeri
Mirja Aromaa
Yhteyshenkilö, vierailuryhmät, tapahtumat mirja.aromaa@gmail.com
0505949780 
 Muut tehtävät:  Ilmanvaihtokone  Jari Lehtiö 0503154349
 Toiminnantarkastajat  Synnöve Kaihovirta,
Lasse Falk
 Taloudenhoitaja /kirjanpitäjä  Vuokko Jurvanen
Elektroniikka, näytöt, valvontakamera, lukot  Malte Björk
 …
                                     
Mainokset